Kontakt

Często Zadawane Pytania (FAQ)

W większości przypadków czas realizacji Twojego Repli to 7-10 dni (w sezonie), oraz 3-5 dni poza sezonem świątecznym,  informujemy na bieżąco o wszelkich zmianach na FB.

Oferujemy ekspresowe usługi i możemy przygotować Twoją Repli w ciągu 72 godzin za dodatkową opłatą.

Tak, Wysyłamy na cały świat. Ceny krajowe są stosunkowo niskie, wysyłka do innych krajów Europy to 70zł (około 17Euro). W przypadku wysyłki do innym miejscu na świecie obowiązują dodatkowe opłaty.

Oczywiście. Możemy wydrukować tyle kopii, ile zechcesz. Ponieważ prace graficzne są wykonywane jednorazowo, na dodatkowe bliźniaki w dowolnej wielkości oferujemy 25% rabatu.

Kupując VOUCHER /Kartę Podarunkową prosimy o przelew na na nasze konto bankowe > instrukcja przy Voucherach.
Jeśli odwiedzisz nasze studio możesz zapłacić na miejscu po ukończeniu skanu. Akceptujemy karty kredytowe, debetowe BLIK i gotówkę.
Wystawiamy faktury albo paragony.

Możesz pozować w dowolny sposób, pod warunkiem, że znajdujesz się w zasięgu wszystkich aparatów. Jeśli masz jakieś konkretne pozy, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby to zrealizować.

Tak, Oferujemy usługi edycji. Możemy dokonać drobnych poprawek, takich jak usuwanie plamek lub zmiana wielkości ciała. Możemy również zmienić kolor ubrań lub małych przedmiotów. Za dodatkową edycję, pobieramy dodatkową opłatę. W celu zaawansowanej edycji skontaktuj się z nami, ponieważ wszelkie zmiany traktujemy indywidualnie.

Podczas skanowania fotogrametrycznego ludzi czy zwierząt  możemy uchwycić dużą liczbę różnych pozycji. Jedynym ograniczeniem jest ilość czasu, w którym studio zostało zarezerwowane.

Po zakończeniu skanowania wybierasz pozy, które zostaną przekształcone w model 3D.

Skanujemy całą postać w różnych pozycjach: stojąc, leżąc, skacząc,  lub detale ciała, takie jak twarze, ręce, …

Nie musisz stać nieruchomo. Skanowanie zajmuje tylko czas otwarcia i zamknięcia migawki  (około 1/100 sekundy).

Od 10 – 35cm , najpopularniejsze rozmiary Repli to  od 18-22 cm.

35cm traktujemy jako super rozmiar –  Większe rozmiary na specjalne życzenie – nawet 1:1.

Razem z Państwem tworzymy sztukę. Figurka jest piękna gdy jest barwna. Im więcej barw i różnorodnej tekstury tym ciekawsze będą wydrukowane w kolorze Wasze „mini” postacie.

Masz inne pytania - zadzwoń lub napisz do
to takie proste

[contact-form-7 id="19b7d26" title="Contact form 1"]

Obserwuj Nas na Social Media

Bądź na Bieżąco!

Zobacz, jakie projekty teraz prowadzimy i co się u nas dzieje.

 

Shopping cart